Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ochrana osobných údajov

Úvod O násOchrana osobných údajov

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Spracovávame nasledujúce osobné údaje:

Kontaktné údaje

V tomto prípade sa jedná najme o informácie, ktoré nám slúžia na kontakt s vami pri objednávke. E-mail, telefónne číslo a fakturačná adresa.

Komentáre

Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

 

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

Analytika

Ak používate náš web, na ktorom máme aktívnu službu cookies, používame vaše údaje predovšetkým na sledovanie návštevnosti a zlepšovania našich služieb. Na analýzu využívame službu Google Analytics, poskytovanú spoločnosťou Google. Viac informácii o získavaní a používaní údajov spoločnosťou Google a Vašich právach a o ochrane súkromia nájdete na webových stránkach spoločnosti Google https://policies.google.com/technologies/product-privacy.

S kým zdieľame vaše údaje

Google

https://policies.google.com/technologies/product-privacy.

 

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak  ste si objednali našu službu, alebo ste pridali komentár máte nasledovné právo.

Právo na prístup

Každý používateľ nášho webu má právo vedieť nasledovné.

-aké údaje spracovávame, ako ich získavame, ako dlho údaje uchovávame, s kým ich zdieľame

-aké máte práva v súvislosti so spracovaním vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, vrátane údajov, ktoré ste nám poskytli.

Právo na výmaz

Môžete požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Právo na prenosiťeľnoť

Vaše osobné údaje vám poskytneme v štruktúrovanom, bežne používanom a strojovo čitateľnom formáte.

Právo podať sťažnosť

Sťažnosť voči spracovaniu osobných údajov môžete podať na Úrade pre ochranu osobných údajov.

 

Kam posielame vaše údaje


Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.

 

Dodatočné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne spracovania osobných údajov a vašich práv nás môžete kontaktovať na adrese info@vandrink.sk